Recombee (8.x-1.0-alpha1) - en to km translation catalogue (5 entries)

en: Search
km: ស្វែងរក

en: Settings
km: ការ​កំណត់

en: Name
km: ឈ្មោះ

en: Machine name
km: ឈ្មោះ​ម៉ាស៊ីន

en: Machine-readable name
km: ឈ្មោះ​ដែល​ម៉ាស៊ីន​អាច​អាន​បាន​
