Recombee (8.x-1.0-alpha1) - en to kn translation catalogue (5 entries)

en: Search
kn: ಹುಡುಕು

en: Settings
kn: ಸಿದ್ಧತೆಗಳು

en: Name
kn: ಹೆಸರು

en: Template
kn: ಟೆಂಪ್ಲೇಟ್

en: Page size
kn: ಪುಟದ ಗಾತ್ರ
