Recombee (8.x-1.0-alpha1) - en to pl translation catalogue (8 entries)

en: Search
pl: Szukaj

en: Settings
pl: Ustawienia

en: Name
pl: Nazwa

en: Template
pl: Szablon

en: Page size
pl: Rozmiar strony

en: Base URL
pl: Bazowy URL

en: Machine name
pl: Identyfikator systemowy

en: Machine-readable name
pl: Nazwa wewnętrzna
