Recombee (8.x-1.0-alpha1) - en to ru translation catalogue (10 entries)

en: Search
ru: Поиск

en: Settings
ru: Настройки

en: Name
ru: Название

en: Site ID
ru: ID сайта

en: Template
ru: Шаблон

en: Add template
ru: Добавить шаблон

en: Base URL
ru: Базовый URL

en: Machine name
ru: Машинное имя

en: Machine-readable name
ru: Машинное имя

en: Save template
ru: Сохранить шаблон
