Recombee (8.x-1.0-alpha1) - en to sv translation catalogue (9 entries)

en: Search
sv: Sök

en: Settings
sv: Inställningar

en: Name
sv: Namn

en: Template
sv: Mall

en: Page size
sv: Sidstorlek

en: Base URL
sv: Bas URL

en: Machine name
sv: Maskinläsbart namn

en: Machine-readable name
sv: Maskinläsbart namn

en: Save template
sv: Spara mall
