Recombee (8.x-1.0-alpha1) - en to ta translation catalogue (6 entries)

en: Search
ta: தேடல்

en: Settings
ta: அமைவுகள்

en: Name
ta: பெயர்

en: Template
ta: முன் வடிவு

en: Machine name
ta: இயந்திரப்பெயர்

en: Machine-readable name
ta: இயந்திரக்குறியீட்டுப் பெயர்
