Recombee (8.x-1.0-alpha1) - en to vi translation catalogue (6 entries)

en: Search
vi: Tìm kiếm

en: Settings
vi: Thiết lập

en: Name
vi: Tên

en: Template
vi: Mẫu

en: Machine name
vi: Tên nội bộ

en: Machine-readable name
vi: Tên có thể được máy nhận diện
