Recombee (8.x-1.0-alpha2) - en to bo translation catalogue (6 entries)

en: Search
bo: འཚོལ

en: Settings
bo: སྒྲིག་འགོད

en: Name
bo: མིང

en: Template
bo: དཔེ་པང་།

en: Machine name
bo: འཕྲུལ་འཁོར་གྱི་མིང

en: Machine-readable name
bo: འཕྲུལ་འཁོར་གྱིས་ཀློག་ཐུབ་པའི་མིང
