Recombee (8.x-1.0-alpha2) - en to es translation catalogue (10 entries)

en: Search
es: Buscar

en: Settings
es: Configuración

en: Name
es: Nombre

en: Site ID
es: ID del sitio

en: Template
es: Plantilla

en: Add template
es: Agregar plantilla

en: Page size
es: Tamaño de página

en: Base URL
es: URL Base

en: Machine name
es: Nombre de sistema

en: Machine-readable name
es: Nombre de sistema
