Recombee (8.x-1.0-alpha2) - en to et translation catalogue (6 entries)

en: Search
et: Otsing

en: Settings
et: Seaded

en: Name
et: Nimi

en: Template
et: Mall

en: Machine name
et: Süsteemne nimetus

en: Machine-readable name
et: Masinloetav nimetus
