Recombee (8.x-1.0-alpha2) - en to gl translation catalogue (6 entries)

en: Search
gl: Buscar

en: Settings
gl: Axustes

en: Name
gl: Nome

en: Template
gl: Modelo

en: Machine name
gl: Nome de sistema

en: Machine-readable name
gl: Nome lexíbel pola máquina
