Recombee (8.x-1.0-alpha2) - en to jv translation catalogue (5 entries)

en: Search
jv: Goléki

en: Settings
jv: Sétingan

en: Name
jv: Jeneng

en: Machine name
jv: Jeneng mesin

en: Machine-readable name
jv: Jeneng gampangé-mesin
