Recombee (8.x-1.0-alpha2) - en to nl translation catalogue (8 entries)

en: Search
nl: Zoeken

en: Settings
nl: Instellingen

en: Name
nl: Naam

en: Site ID
nl: Site-ID

en: Base URL
nl: Basis-URL

en: Machine name
nl: Systeemnaam

en: Machine-readable name
nl: Systeemnaam

en: Save template
nl: Template opslaan
