Recombee (8.x-1.0-alpha2) - en to oc translation catalogue (6 entries)

en: Search
oc: Recercar

en: Settings
oc: Paramètres

en: Name
oc: Nom

en: Template
oc: Modèl

en: Machine name
oc: Nom sistèma

en: Machine-readable name
oc: Nom sistèma
