Recombee (8.x-1.0-alpha2) - en to sk translation catalogue (7 entries)

en: Search
sk: Vyhľadávanie

en: Settings
sk: Nastavenia

en: Name
sk: Názov

en: Template
sk: Šablóna

en: Base URL
sk: Základná URL

en: Machine name
sk: Strojový názov

en: Machine-readable name
sk: Strojovo čitateľný názov
