Recombee (8.x-1.0-alpha2) - en to uk translation catalogue (11 entries)

en: Search
uk: Пошук

en: Settings
uk: Налаштування

en: Name
uk: Назва (ім'я)

en: Site ID
uk: Ідентифікатор сайту

en: Template
uk: Шаблон

en: Add template
uk: Додати шаблон

en: Page size
uk: Розмір сторінки

en: Base URL
uk: Базовий URL

en: Machine name
uk: Машинна назва

en: Machine-readable name
uk: Машино-читабельна назва

en: Save template
uk: Зберегти шаблон
