Recombee (8.x-1.0-alpha3) - en to be translation catalogue (6 entries)

en: Search
be: Пошук

en: Settings
be: Налады

en: Name
be: Імя

en: Template
be: Шаблон

en: Machine name
be: Машынная назва

en: Machine-readable name
be: Машыначытаемае імя
