Recombee (8.x-1.0-alpha3) - en to bg translation catalogue (5 entries)

en: Search
bg: Търси

en: Settings
bg: Настройки

en: Name
bg: Име

en: Template
bg: Шаблон

en: Add template
bg: Добавяне на шаблон
