Recombee (8.x-1.0-alpha3) - en to el translation catalogue (5 entries)

en: Search
el: Αναζήτηση

en: Settings
el: Ρυθμίσεις

en: Name
el: Όνομα

en: Machine name
el: Όνομα μηχανής

en: Machine-readable name
el: Μηχανικώς αναγνώσιμο όνομα
