Recombee (8.x-1.0-alpha3) - en to eu translation catalogue (6 entries)

en: Search
eu: Bilatu

en: Settings
eu: Ezarpenak

en: Name
eu: Izena

en: Add template
eu: Gehitu txantiloia

en: Machine name
eu: Makinaren izena

en: Machine-readable name
eu: Makinarentzako izen irakurgarria
