Recombee (8.x-1.0-alpha3) - en to he translation catalogue (6 entries)

en: Search
he: חיפוש

en: Settings
he: הגדרות

en: Name
he: שם

en: Base URL
he: כתובת האתר הבסיסית

en: Machine name
he: שם מכונה

en: Machine-readable name
he: שם מכונה
