Recombee (8.x-1.0-alpha3) - en to hu translation catalogue (9 entries)

en: Search
hu: Keresés

en: Settings
hu: Beállítások

en: Name
hu: Név

en: Site ID
hu: Webhelyazonosító

en: Template
hu: Sablon

en: Add template
hu: Sablon hozzáadása

en: Base URL
hu: Alapelérés útvonala

en: Machine name
hu: Programok által használt név

en: Machine-readable name
hu: Programok által használt név
