Recombee (8.x-1.0-alpha3) - en to hy translation catalogue (5 entries)

en: Search
hy: Որոնել

en: Settings
hy: Ընտրանքներ

en: Name
hy: Անուն

en: Machine name
hy: Մեքենայական անվանում

en: Machine-readable name
hy: Մեքենայաընթեռնելի տվյալների անունը:
