Recombee (8.x-1.0-alpha3) - en to lv translation catalogue (6 entries)

en: Search
lv: Meklēt

en: Settings
lv: Iestatījumi

en: Name
lv: Nosaukums

en: Base URL
lv: Bāzes URL

en: Machine name
lv: Mašīnvārds

en: Machine-readable name
lv: Mašīnlasāms nosaukums
