Recombee (8.x-1.0-alpha3) - en to nn translation catalogue (5 entries)

en: Search
nn: Søk

en: Settings
nn: Innstillingar

en: Name
nn: Namn

en: Machine name
nn: Datamaskinnamn

en: Machine-readable name
nn: Datamaskinlesbart namn
