Recombee (8.x-1.0-alpha3) - en to pt translation catalogue (9 entries)

en: Search
pt: Buscar

en: Settings
pt: Configurações

en: Name
pt: Nome

en: Template
pt: Modelo

en: Add template
pt: Adicionar tema

en: Page size
pt: Tamanho da página

en: Base URL
pt: URL base

en: Machine name
pt: Nome de máquina

en: Machine-readable name
pt: Nome legível de máquina
