Recombee (8.x-1.0-alpha3) - en to ro translation catalogue (7 entries)

en: Search
ro: Căutare

en: Settings
ro: Setări

en: Name
ro: Nume

en: Template
ro: Șablon

en: Base URL
ro: URL de bază

en: Machine name
ro: Numele mașinii

en: Machine-readable name
ro: Nume care poate fi citit de mașină
