Recombee (8.x-1.0-alpha3) - en to az translation catalogue (5 entries)

en: Search
az: Axtarış

en: Settings
az: Quraşdırmalar

en: Name
az: Ad

en: Machine name
az: Maşın adı

en: Machine-readable name
az: Maşınla oxuna bilən ad
