Recombee (8.x-1.0-alpha2) - en to da translation catalogue (8 entries)

en: Search
da: Søg

en: Settings
da: Indstillinger

en: Name
da: Navn

en: Template
da: Skabelon

en: Add template
da: Tilføj skabelon

en: Base URL
da: Basis-URL

en: Machine name
da: Internt navn

en: Machine-readable name
da: Internt navn
