Recombee (8.x-1.0-alpha3) - en to fr translation catalogue (10 entries)

en: Search
fr: Rechercher

en: Settings
fr: Paramètres

en: Name
fr: Nom

en: Site ID
fr: Identifiant du site

en: Template
fr: Gabarit

en: Add template
fr: Ajouter un gabarit

en: Base URL
fr: URL de base

en: Machine name
fr: Nom système

en: Machine-readable name
fr: Nom système

en: The base URL is invalid.
fr: L'URL de base est invalide.
