Recombee (8.x-1.0-alpha2) - en to lt translation catalogue (7 entries)

en: Search
lt: Paieška

en: Settings
lt: Nustatymai

en: Name
lt: Pavadinimas

en: Template
lt: Šablonas

en: Add template
lt: Pridėti šabloną

en: Machine name
lt: Mašininis pavadinimas

en: Machine-readable name
lt: Mašinoms suprantamas pavadinimas
