Recombee (8.x-1.0-alpha1) - en to pt translation catalogue (7 entries)

en: Search
pt: Pesquisar

en: Settings
pt: Definições

en: Name
pt: Nome

en: Add template
pt: Adicionar modelo

en: Base URL
pt: URL Base

en: Machine name
pt: Nome de máquina

en: Machine-readable name
pt: Nome de máquina
