Recombee (8.x-1.0-alpha3) - en to tr translation catalogue (8 entries)

en: Search
tr: Ara

en: Settings
tr: Ayarlar

en: Name
tr: İsim

en: Template
tr: Şablon

en: Add template
tr: Şablon ekle

en: Base URL
tr: Temel URL

en: Machine name
tr: Makine adı

en: Machine-readable name
tr: Makine tarafından okunabilir ad
