Recommend nodes (2.1.0) - en to eu translation catalogue (5 entries)

en: Title
eu: Izenburua

en: Submit
eu: Bidali

en: Content
eu: Edukia

en: User name
eu: Erabiltzaile izena

en: About
eu: (r)i buruz
