Recommend nodes (2.1.0) - en to gu translation catalogue (5 entries)

en: Title
gu: શિર્ષક

en: Submit
gu: રજૂ કરો

en: Content
gu: વિષયાર્થ

en: User name
gu: વપરાશકર્તાનુ નામ

en: About
gu: વિશે
