Recommend nodes (8.x-1.3) - en to fr translation catalogue (5 entries)

en: Title
fr: Titre

en: Submit
fr: Soumettre

en: Custom
fr: Personnalisé

en: User name
fr: Nom d'utilisateur

en: About
fr: À propos
