Recommend nodes (8.x-1.3) - en to hu translation catalogue (5 entries)

en: Title
hu: Cím

en: Submit
hu: Beküldés

en: Custom
hu: Egyéni

en: User name
hu: Felhasználónév

en: About
hu: Leírás
