Recommend nodes (8.x-1.3) - en to fa translation catalogue (5 entries)

en: Title
fa: عنوان

en: Submit
fa: ثبت

en: Custom
fa: سفارشی

en: User name
fa: نام کاربری

en: About
fa: درباره
