Recommend nodes (8.x-1.3) - en to ro translation catalogue (5 entries)

en: Title
ro: Titlu

en: Submit
ro: Trimite

en: Custom
ro: Personalizat

en: User name
ro: Nume utilizator

en: About
ro: Despre
