Recommend nodes (8.x-1.3) - en to vi translation catalogue (5 entries)

en: Title
vi: Tiêu đề

en: Submit
vi: Gửi đi

en: Custom
vi: Tùy chỉnh

en: User name
vi: Tên người dùng

en: About
vi: Giới thiệu
