Recommend nodes (8.x-1.4) - en to ar translation catalogue (5 entries)

en: Title
ar: العنوان

en: Submit
ar: إضافة

en: Custom
ar: مخصص

en: User name
ar: اسم المستخدم

en: About
ar: حول
