Recommend nodes (8.x-1.4) - en to tr translation catalogue (5 entries)

en: Title
tr: Başlık

en: Submit
tr: Gönder

en: Custom
tr: Özel

en: User name
tr: Kullanıcı adı

en: About
tr: Hakkında
