Recommend nodes (8.x-1.5) - en to ca translation catalogue (5 entries)

en: Title
ca: Títol

en: Submit
ca: Envia

en: Custom
ca: Personalitzat

en: User name
ca: Nom d'usuari

en: About
ca: Detalls
