Recommend nodes (8.x-1.5) - en to ja translation catalogue (6 entries)

en: Title
ja: タイトル

en: Submit
ja: 送信

en: Custom
ja: カスタム

en: User name
ja: ユーザー名

en: About
ja: アバウト

en: Node recommendation
ja: ノードのおすすめ
