Recommend nodes (8.x-1.5) - en to kn translation catalogue (5 entries)

en: Title
kn: ಶೀರ್ಷಿಕೆ

en: Submit
kn: ಸಲ್ಲಿಸಿ

en: Custom
kn: ಇಚ್ಛೆಯ

en: User name
kn: ಬಳಕೆದಾರ ಹೆಸರು

en: About
kn: ಕುರಿತು
