Recommend nodes (8.x-1.5) - en to nl translation catalogue (6 entries)

en: Title
nl: Titel

en: Submit
nl: Indienen

en: Custom
nl: Aangepast

en: User name
nl: Gebruikersnaam

en: About
nl: Over

en: Recommend
nl: Aanbevelen
