Recommend nodes (8.x-1.6) - en to az translation catalogue (5 entries)

en: Title
az: Başlıq

en: Submit
az: Təqdim

en: Content
az: Məzmun

en: User name
az: İstifadəçi adı

en: About
az: Haqqında
