Recommend nodes (8.x-1.6) - en to lv translation catalogue (5 entries)

en: Title
lv: Nosaukums

en: Submit
lv: Apstiprināt

en: Content
lv: Saturs

en: User name
lv: Lietotāja vārds

en: About
lv: Par
