Recommend nodes (8.x-1.6) - en to de translation catalogue (6 entries)

en: Title
de: Titel

en: Submit
de: Absenden

en: Content
de: Inhalt

en: User name
de: Benutzername

en: About
de: Über

en: Recommend
de: Empfehlen
