Recurly (5.0.0) - en to lt translation catalogue (44 entries)

en: Status
lt: Būsena

en: Operations
lt: Veiksmai

en: Username
lt: Nario vardas

en: Email address
lt: El. pašto adresas

en: Cancel
lt: Atšaukti

en: Description
lt: Aprašymas

en: Default currency
lt: Numatytoji valiuta

en: Quantity
lt: Kiekis

en: Date
lt: Data

en: None
lt: Joks

en: Number
lt: Skaičius

en: Country
lt: Šalis

en: Weight
lt: Svoris

en: Settings
lt: Nustatymai

en: edit
lt: redaguoti

en: Update
lt: Atnaujinti

en: Updated
lt: Atnaujinta

en: Total
lt: Iš viso

en: Email
lt: El. paštas

en: Year
lt: Metai

en: Not found
lt: Nerasta

en: Selected
lt: Pasirinkta

en: Card Number
lt: Kortelės numeris

en: Start Date
lt: Pradžios data

en: Month
lt: Mėnesis

en: Price
lt: Kaina

en: Amount
lt: Suma

en: State
lt: Etapas

en: Payments
lt: Mokėjimai

en: Company
lt: Įmonė

en: First name
lt: Vardas

en: Last name
lt: Pavardė

en: City
lt: Miestas

en: Phone number
lt: Telefono numeris

en: Full
lt: Pilnas

en: Subtotal
lt: Tarpinė suma

en: Select
lt: Pasirinkti

en: Subscription
lt: Prenumerata

en: Postal Code
lt: Pašto kodas

en: Subtotal:
lt: Tarpinė suma:

en: Expiration Month
lt: Galiojimo Mėnesis

en: Expiration Year
lt: Galiojimo Metai

en: Warning message
lt: Įspėjimo žinutė

en: Weight for @title
lt: @title svoris
